Rinoplastie-Iasi-Doctor competent- sugestii?

Chirurgie estetica

Postata de @nirod cu 10 ani in urma.

Buna ziua,
Sunt din Iasi, si ma intereseaza o operatie de rinoplastie. In urma unor cautari pe internet, am aflat ca doctorii specialisti din Iasi ar fi:
Dr.Teodor Stamate
Dr.Andrei Lazar
Dr. Motruc Theodor
Dr. Radu Burduca
Intentionez sa fac o programare in cel mai scurt timp la fiecare dintre ei, dar m-ar interesa niste pareri din partea unor persoane ce sunt familiarizate cu operatia de rinoplastie/doctorii in cauza.
Apreciez orice comentariu.
Multumesc anticipat.
Numai bine !

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 4 saptamani

Buna ziua,

Toate aceste recomandari sunt bune, acesti medici sunt specialisti in domeniul lor si cu o reputatie buna in ceea ce priveste rinoplastia.

In final, alegerea medicului va depinde de ceea ce va doriti.

Retineti ca informatiile pe care le-am oferit sunt generale si nu inlocuiesc sfatul medicului.

Este important sa consultati un medic in legatura cu situatia specifica si sa urmati recomandarile acestuia: https://https://www.clickmed.ro/medic/chirurgie-plastica

Articole de interes:
sfatulmedicului.ro/Deviatia-de-sept-si-rinoplastia/corectia-nasului-rinoplastia_1709
sfatulmedicului.ro/Deviatia-de-sept-si-rinoplastia/proceduri-cosmetice-operatia-nasului-rinoplastia_1688