ridicarea sanilor

Chirurgie estetica

Postata de Dan171110272 cu 15 ani in urma.

am 24 ani si am avut vergeturi pe sani si mi s-au lasat foarte urat,as dori sa stiu ce ar trebui sa fac daca exista vreo operatie pentru ridicarea saniilor si cat costa.

Raspunsuri (7)

IULIANA-ANA

acum 15 ani

Va sfatuiesc sa incercati la Dr M Estetic, aici veti gasi medici kinetoterapeuti, esteticieni si asistenti medicali in masura sa va ajute.
Prntru mai multe informatii :
Contact:

Cabinet DR M ESTETIC

Calea Dorobantilor, nr. 73, ap.2, Bucuresti, sector 1

Tel: 211.55.03

Mobil: 0722.214.856
E-mail: [email protected] sau [email protected]

Dan171110272

acum 15 ani

da dar eu sunt din timisoara

IULIANA-ANA

acum 15 ani

Exista si in Timisoara o clinica Brol medical center

Adresa
Str. Mehadia nr.15, Timisoara, cod 1900, jud. Timis, Romania

Telefon/Fax
Registratura: 0040-(0)256-221009

Prof. Dr. Bratu: 0040-(0)722-356238

Email
Prof. Dr. Bratu: [email protected]

Webmaster: [email protected]
Am inteles ca aceasta operatie ar fi mai dureroasa decat un simplu implant.

Numai bine

Dan171110272

acum 15 ani

mersi mult de informatie,oare sa fie chiar asa de dureros?uauu

victor59104988

acum 15 ani

Nu, interventia de ridicare a sanilor nu este dureroasa postoperator. Chiar daca va fi nevoie si de introducerea protezelor mamare, durerile dupa operatie sunt minime.

Mult succes!

gabriela

acum 13 ani

Iuliana ana are dreptate in legatura cu Dr MIRELA MIERTOIU este foarte buna in ceea ce face eu am fost la dansa si rezultatele au fost uimitoare va anunt pe toate ca sa mutat din dorobanti in baneasa pe ion ionescu de la brad 57-59 numerele de tel 021.211.55.03 sau 0722.214.856 pe aceasta cale tin sa ii multumesc din toata inima pentru ajutorul acordat va puuuup pe toate si va doresc mult succes

nico

acum 11 ani

vr si eu sa imi ridic sani as vr sa stiu cat costa