Ridicarea coapselor

Chirurgie estetica

Postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma.

daca in aceaste proceduri vor aparea infectii foarte complicate atunci va survini ceva?sau ne adresam din nou medicului?

Raspunsuri (1)

victor59104988

acum 15 ani

...de ce sa apara infectii? Liftingul de coapse se efectueaza in conditii sterile cu administrare de antibiotic in timpul operatiei. Infectia postoperatorie este o complcatie severa si trebuie luate toate masurile pentru a fi evitata.