ridicare sani cu ajutorul cremelor, posibil?

Chirurgie estetica

Postata de RALUCA22 cu 16 ani in urma.

Ma gandeam ca sunt creme cu continut mare de vitamina C sau A care teoretic stimuleaza productia de colagen si ridica pilea. Stiu ca sunt folosite in special pentru fata, dar ma gandeam ca in cazul unor sani cazuti putin poate ar fi eficiente...
M-ar interesa o parere avizata...

Raspunsuri (1)

maya(

acum 14 ani

Sincer sa iti sp eu am sani mari,si toata lumea imi sp daca mi-am pus silicoane,dar nu e asa,sti km e la sanii mari sunt mai lasati ,dar folosesc o lotiune de la grobust pentru ridicare a sanilor,si sa sti k functioneaza.Ma simt mandra in pielea mea