remodelarea urechi

Chirurgie estetica

Postata de Andrey89 cu 12 ani in urma.

buna ziua am si eu o problema caut de mult tinp un un doctor care sa ma ajute cu aceasta problema la ureche de cand mam nascut mie unpic introparte si vreau sa vad daca se poate face ceva si cat ar costa acest gen de operatie va multumesc mult si astept un raspuns

Raspunsuri (2)

Dr. Georgescu Cristian

acum 12 ani

buna ziua,

pentru afectiuni de acest gen trebuie sa va adresati clinicilor de chirurgie estetica, pe care le puteti gasi si pe internet. despre preturi, cred ca recomandat este sa sunati direct si sa intrebati, si cel mai probabil raspunsul il veti primi in urma unui consult, telefonic neputandu-se estima despre ce tip de operatie este vorba.
daca este afectat si auzul atunci puteti sa va adresati si spitalelor cu chirurgie plastica sau ORL.

va urez o zi buna

Dr. Marius Popescu

acum 12 ani

In privat pretul este de la cateva sute de euro pana la peste 1000 euro, in functie de medic si de tipul de anestezie (se poate face cu anestezie locala sau generala).
Acesta operatie cred ca se poate efectua si in spitalele de stat, cu bilet de trimitere de la medicul de famile, daca sinteti asigurat, si atunci este gratuita.