Reducerea sanilor

Chirurgie estetica

Postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma.

totul a decurs normal,k,dar am o problema cu cicatricile.dupa 3 saptamani nu arata rau, dar as vrea sa le ajut sa se vindece cat mai frumos.
va rog, daca stie cineva ce ar trbui sa fac, ajutor!

Raspunsuri (3)

comentarii utilizatori

acum 15 ani

si eu am facut o operatie de micsorare acum un an jumate, acum ac***a 22 de ani, si am cam multe nemultumiri incepand cu cicatricile extrem de vizibile si deranjante pana la faptul k la fiekre atingere a mamelelor simt o durere mare.As vrea sa stiu daca aceste semne se pot indeparta prin operatie. Multumesc

MARUTA109872

acum 15 ani

Va rog daca se poate sa-mi spuneti unde ati facut operatiile, pe mine ma intereseaza o ridicare de sani, daca stiti un pret estimativ si daca cunoasteti un medic bun.
Multumesc!

acum 14 ani

buna vasilica,
unde anume ai facut operatia si cat te-a costat.Si eu vreau sa fac dar totusi la un pret mai rezonabil.multumesc