Reconstructia unei fese

Chirurgie estetica

Postata de GrgoreLesea cu 12 ani in urma.

Cind eram mik am fost operat de cancer la fesa dreapta. Neavind alta iesire din situatie medicii mi/au inlaturat muschiul fesei. Vreau sa stiu daca este posibila o reconstructie a acesteia ku avantajele si dezavantajele ei si kam la ce pret ar ajunge o astfel de operatie?

Raspunsuri (1)

Iuli

acum 12 ani

Din cate stiu este posibila reconstructia. Avantajele le cunoasteti, dezavantaje nu exista, exista riscurile inerente unei operatii. Adresati-va unei sectii de chirurge plastica si reparatorie. Acolo veti primi mai multe detalii.