peeling facial

Chirurgie estetica

Postata de didy_systyle cu 13 ani in urma.

Sunt interesata in ceea ce priveste peelingul facial,as dori sa scap de punctele negre, punctele albe si petele cauzate de acnee deoarece in ciuda faptului ca fac tratamente de curatare acestea nu au efect ,as dori sa aflu ce peeling mi s-ar potrivi si daca mi-ati putea recomanda un specialist ,daca e in Cluj cu atat mai bine.Tin sa mentionez ca am 18 ani si sper ca varsta mea nu reprezinta o contraindicatie in ceea ce priveste aceste proceduri.
Multumesc.

Raspunsuri (2)

Dr. Corneliu DOBRE

acum 13 ani

Fiind din Cluj, ai de ales intre mai multi medici cu experienta.
Nu lua decizii fara sa te consulti cu un medic.
Daca vrei poti trimite o fotografie facuta cu ''macro'' a defectelor pe care vrei sa le indepartezi la: [email protected]

075dermato

didy_systyle

acum 13 ani

Multumesc , am sa va urmez sfatul.