Pastile de colagen

Chirurgie estetica

Postata de Elena343 cu 15 ani in urma.

Buna ziua. As dori sa stiu, daca exista Pastile de colagen pentru combaterea ridurilor pe fata (pastile care se iau pe cale orala). Exista efecte secundare ale acestora? Exista in farmacii asa ceva? Multumesc

Raspunsuri (6)

Elena343

acum 15 ani

Buna ziua. As dori sa stiu, daca exista Pastile de colagen pentru combaterea ridurilor pe fata (pastile care se iau pe cale orala). Exista efecte secundare ale acestora? Exista in farmacii asa ceva? Multumesc

ligia

acum 14 ani

exista in usa eu iau

amy

acum 13 ani

Franta
Brazilia

livia

acum 12 ani

da sunt tablete de ,,PUR COLLAGEN,, sau ..HIDROLYSED COLLAGEN,, in UK

criss

acum 12 ani

colagen cu acid hialuronic CASA HERBA - exista in farmacii, aproximativ 20 lei

Steliana Batariga

acum 7 ani

Da, exista si sunt la un pret accesibil. Firma Life-care comercializeaza Acid hialuronic si colagen de la Biotissima (15 tablete 20 lei)