Pareri despre rinoplastie la dr. Chawi Youssef ?

Chirurgie estetica

Postata de Utilizator11589803939 cu 3 ani in urma.

Buna ziua. Am un complex cu care ma confrunt din totdeauna si am tor cautat doctori care sa se ocupe de rezolvarea lui. Recent l-am descoperit pe domnul doctor Chawi Youssef, am vazut poze cu operatiile facute de dumnealui si as dori sa stiu daca a avut cineva experiente cu dumnealui si cum a fost rezultatul final? Pe net nu am gasit foarte multe pareri si chiar vreau sa stiu de la persoane care au fost la el. Multumesc

Raspunsuri (4)

Utilizator11612682860

acum 3 ani

Buna ai aflat ceva decizii despre el?si eu Asi dori sa fac o rinoplastie tot la el .

Rya

acum 2 ani

sincer si pe mine ma intereseaza

Bianca V.

acum un an

Buna ziua! Eu tocmai ce m am operat la dl dr Chawi atât rinoplastie cât si implant mamar cu lifting! Deci… nu am cuvinte sa descriu cât de reușite sunt ambele operații! Mi a reparat si problemele cu respirația si mi a făcut un nas nici f mic, clar nu e mare, e perfect pt fata mea! Am avut rinoplastie secundara! Nu am cuvinte sa i multumesc! Îl recomand cu drag in ambele intervenții!

Georgy M

acum 3 luni

Buna ziua, domnu doctor este foarte bun! Vorbeste clar cu el si spunei ce iti doresti, sunt sigura ca impreuna o sa gasiti solutia potrivita pentru tine! Succes :)