Pareri despre rinoplastie la dr. Chawi Youssef ?

Chirurgie estetica

Postata de Utilizator11589803939 cu 3 ani in urma.

Buna ziua. Am un complex cu care ma confrunt din totdeauna si am tor cautat doctori care sa se ocupe de rezolvarea lui. Recent l-am descoperit pe domnul doctor Chawi Youssef, am vazut poze cu operatiile facute de dumnealui si as dori sa stiu daca a avut cineva experiente cu dumnealui si cum a fost rezultatul final? Pe net nu am gasit foarte multe pareri si chiar vreau sa stiu de la persoane care au fost la el. Multumesc

Adauga raspuns

Raspunsuri (4)

Utilizator11612682860

acum 3 ani

Buna ai aflat ceva decizii despre el?si eu Asi dori sa fac o rinoplastie tot la el .

Advertisement
Rya

acum 2 ani

sincer si pe mine ma intereseaza

Bianca V.

acum un an

Buna ziua! Eu tocmai ce m am operat la dl dr Chawi atât rinoplastie cât si implant mamar cu lifting! Deci… nu am cuvinte sa descriu cât de reușite sunt ambele operații! Mi a reparat si problemele cu respirația si mi a făcut un nas nici f mic, clar nu e mare, e perfect pt fata mea! Am avut rinoplastie secundara! Nu am cuvinte sa i multumesc! Îl recomand cu drag in ambele intervenții!

Georgy M

acum 3 luni

Buna ziua, domnu doctor este foarte bun! Vorbeste clar cu el si spunei ce iti doresti, sunt sigura ca impreuna o sa gasiti solutia potrivita pentru tine! Succes :)

Adauga raspuns

Vezi si alte informatii utile

Chirurgia estetica si procedurile cosmetice 7 mituri despre chirurgia estetica Esti un bun candidat pentru chirurgia plastica? Cat costa operatiile estetice

Nu ai gasit ce cautai? Cauta intrebari similare

sau adauga o intrebare noua

Adauga o intrebare noua
Cere sfatul medicului ×