O recomandare pt. rinoplastie?

Chirurgie estetica

Postata de MembruMobileApp1517844333 cu 6 ani in urma.

Buna am 26 de ani, in anul 2016 am fost operata de deviatie de sept+corectia estetica a nasului. Rezultatul nu a fost cel asteptat.
Imi recomandati va rog un medic estetician bun pe rinoplastie-Cluj.
Multumesc!

Raspunsuri (1)

Oana2390

acum 6 ani

Buna! Stiu ca preferi sa fie din Cluj, insa recomandarea mea implica o calatorie la Iasi.
Dr. Gabriel Mazilu (Arcadia) are referinte foarte bune si cazuri de rinoplastie cu rezultate foarte frumoase (intra te rog pe Instagram sau pe Facebook sa ii vezi cazurile). O prietena s-a operat la el (avea si deviatie de sept) si este extrem de multumita. Din cate stiu, costurile operatiei includ si spitalizarea.