O noua metoda de epilare definitiva

Chirurgie estetica

Postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma.

m-ar interesa sa aflu daca este psibila epilarea definitiva totala,cat ar costa si cate sedinte sunt necesare.VA multumesc din suflet daca imi pute-ti raspunde

Raspunsuri (5)

acum 15 ani

am auzit numai pareri contra epilarii definitive

comentarii utilizatori

acum 15 ani

M-ar interesa si pe mine o epilare definitiva a-si vrea sastiu unde pot gasi un cdentru in Iasi
Va multumesc foarte mult

comentarii utilizatori

acum 15 ani

NU stie cineva daca la Cluj gasesc un cabinet pentru astfel de tratamente?
Va rog,ca am ajuns la depresie,nu ma suport..
Dana

comentarii utilizatori

acum 15 ani

Buna ziua! Urmez un tratament cu IPL pentru leziuni ale pielii (pete rosii pe fata si decolteu; pe suprafata mica). Va rog sa-mi comunicati daca pot continua acest tratament si pe perioada sarcinii. Multumesc!

comentarii utilizatori

acum 15 ani

as dori sa urmez un tratament IPL si as vrea sa stiu dak exista in piesti,pt ca in urma unui tratement cu anticonceptionale mi a aparut foarte mult par pe fata....va rog sa ma ajutati.In cazul in care nu exista in piteti as dori o adresa din bucuresti ......multumesc !