Nas urat:)

Chirurgie estetica

Postata de olivia17 cu 15 ani in urma.

Buna
In urma cu 3 ani am avut un accident de masina in urma caruia nasul meu s-a cam strambat (prezinta si cocoasa) si are si o cicatrice (deoarece a fost cusut in 3 copci) Doresc sa imi fac o operatie pentru imbunatatirea aspectului nasului.
S-a operat careva la Cluj?? Daca da, ce clinica si ce medic imi recomandati? Preturile cum sunt??
Multumesc:*

Raspunsuri (1)

carmen658

acum 15 ani

Buna,
Iti recomand clinica MEDESTET - Clinica Prof. Dr. Toma T. Mugea pe Andrei Martin - Medic specialist - Chirurgie Plastica. Prntru mai multe detalii poti suna la numerele de elefon: 0040 (0)264 +414 677, +414 432 , +541 490