Nas fracturat

Chirurgie estetica

Postata de Adi1111 cu 10 ani in urma.

Salat,am 16 ani si am piramida nazala fracturata.La varsta de 8 ani,am avut un accident la nas(mi-a picat un teava pe nas).Mi s-a format o cocoasa la nas.Se observa cu ochiul liber,dar si la atingere.Mi s-a ridicat osul ,si s-a si latit.Peste 1 luna ma voi duce la consult pentru a ma programa la operatie.Tin sa mentionez ca am polipi,fapt pentru care respir si mai greu.Am inteles ca dupa lovitura,osul s-a spart,si s-a sudat aiurea.Vreau sa stiu un singur lucru..dupa operatie forma nasului va fi ca inainte de lovitura?.Multumesc!

Raspunsuri (1)

laura

acum 10 ani

da nasul tau va arata ca inainte de lovitura dar e posibil ca operatia sa nu reuseasca din prima. Ai grija sa gasesti un doctor bun.