muscatura de caine

Chirurgie estetica

Postata de sameraluk cu 12 ani in urma.

buna ziua.Am fost muscata de fata de catre un caine acum 10 ,muscatura are circa 5cm.intrebarea mea ar fi cam cat mar costa o operatie estetica?

Raspunsuri (2)

Dr. Marius Popescu

acum 12 ani

Trabuie sa mergeti la o consultatie la un chirurg plastician, pentru a vedea daca se poate imbunatati aspectul estetic. In general pretul se stabileste la consultatie, dar informativ gasiti pe internet.

dr.marius popescu

acum 10 ani

trebuie sa mergeti la gunoi