micsorarea sanilor

Chirurgie estetica

Postata de cu 15 ani in urma.

as dori sa-mi spuneti costul unei operatii de micsorare(aproximativ)si o adresa a unei clinici specializate.Daca se poate sa-mi spuneti si daca e dureroasa ! Va multumesc

Raspunsuri (2)

victor59104988

acum 15 ani

In clinicile private pretul unei reduceri mamare variaza intre 1500-3000 Euro. Interventia nu este dureroasa (dealtfel, nicio interventie estetica nu este dureroasa).

acum 15 ani

dar in spitale se face aceasta operatie?ma refer ca, costul interventiei sa fie mai mic, daca da unde anume?