marire de sani

Chirurgie estetica

Postata de ciky cu 13 ani in urma.

care sunt cauzele aparitiei efectului double-bubble breast?este vina pacientului sau a medicului care opereaza?multumesc!

Raspunsuri (5)

Iuli

acum 13 ani

A medicului in principiu.

ciky

acum 13 ani

atunci nu inteleg de ce pacientul ar trebui sa suporte costurile unei noi interventii!

Iuli

acum 13 ani

Pentru ca trebuie sa demonstrati ca este vina medicului! In viata nimic nu este garantat, totul se castiga. Trebuie sa demonstrati in justitie ca a fost vorba de un caz de malpraxis si medicul trebuie sa va plateasca daune. In mod normal ar trebui sa puteti demonstra. Cu aceste daune va platiti o noua operatie. Mai aveti posibilitatea de a va intoarce la acelasi medic caruia sa ii cereti sa va refaca operatia gratis, daca este de acord si daca mai aveti curaj.

ciky

acum 13 ani

inca nu am discutat cu medicul despre asta,adica de double-bubble,dar stiu ca eu cand i-am spus ca nu sunt multumita de rezultat a spus sa mai am rabdare sa se aseze si ca daca nu se aseaza se poate interveni,dar nu a specificat nimic altceva!adica nu a vorbit de costuri suplimentare!a zis ca pana la urma trebuie sa fie perfect!multumesc,iuli,pentru raspunsurile documentate!

vasilica

acum 13 ani

mai fetelor si la batrinete va atirna ca doua sosete in fata atunci ce faceti iara va operati