Mai exista chirurgi plasticieni buni pentru operatia de rinoplastie secundara?

Chirurgie estetica

Postata de CrisutzaCris cu 7 ani in urma.

Buna seara!
Am fost operata la nas acum 5 ani si de atunci situatia mea se inrautateste: nu mai pot respira, am nasul infundat non-stop si nu mai zic de faptul ca e asimetric si a inceput sa se lase varful. Din exterior nu se vede foarte rau, dar am fost la o consultatie anul trecut la un alt doctor plastician care mi-a zis ca septul meu este subtire ca o foaie de hartie si am foarte mult tesut cicatriceal crescut in exces. Operatia in sine este extrem de dificila si am o oarecare frica sa ma las pe mana oricui.
Exista cineva care a avut rezultate cat de cat ok in urma rinoplastiei secundare? Ce doctori imi recomandati?
Multumesc!

Raspunsuri (1)

Oana2390

acum 6 ani

Dr. Gabriel Mazilu opereaza astfel de cazuri impreuna cu medicul ORL dr. Daniel Rusu. Impreuna, redau functionalitatea nasului. Iti recomand sa suni la Arcadia Iasi si sa iti faci o programare pt consultatie.