LOVITURA LA NAS, LA 1 LUNA DE LA RINOPLASTIE!!!

Chirurgie estetica

Postata de crisstina220 cu 12 ani in urma.

Buna ziua, va rog spuneti-mi daca ar trebui sa fiu ingrijorata. Din neatentie, prietenul meu m-a lovit la nas, in zona unde se imbina cartilagiul cu osul... pot spune destul de tare, am simtit cum a trosnit ceva in interior; nu mi-a curs sange din nas si nici forma nu este schimbata, dar la atingere ma doare. Credeti ca pe termen lung se va schimba ceva in rau, in evolutia nasului?
Va rog mult, da-ti-mi un raspuns.
Va multumesc anticipat!
Cristina.

Raspunsuri (4)

Iuli

acum 12 ani

Da, este posibil. Ar fi important sa discutati cu medicul care v-a operat, sa va consulte acum, cat de repede.

ionut

acum 12 ani

va rog din suflet spunetimi daca este ceva grav azi m-am lovit cu un bat in nas si sa umflat un pic se va desumfla in scurt timp dupa lovitura va rog spunetimi ca mai repede . Va multumesc!!!

VIC

acum 10 ani

EUde mic copil mam lovit la nas la gradinita tare miap***asinge din na mai apoi la scoala pin clasa 5 mam lovit destul de tare si acum am fost cu parintii la medici si au zis cs trebue de operat dar nu ma potrasufla bine pe nas tot timpul am mucozitate ca apa cind intro nara cind in alta greu rasuflu cin si nu am muci in nas am 16 ani mersi anticipand de parerile voastre si sfaturile

vic

acum 10 ani

am fost las spital de multe ori incapind de mic deoarec imi curgea singe de4 si ajungea si 8 ori pe zi destul de tare dar incepind din clasa 6 ma rasuflu greu pe nas si imi curge singe dar foarte greu ma rasuflu pe zi ce trece