lipsa partiala a barbii

Chirurgie estetica

Postata de vali43 cu 15 ani in urma.

Ce pot face daca pana la varsta de 26 de ani nu mi-a crescut in totalitate barba? Mentionez ca nu am probleme cu parul pe celelalte parti ale corpului si nici pe cineva din familie cu probleme. La o cercetare amanuntita se observa puf pe fata dar nu se ingroasa. Ma barbieresc la 2 zile si in raspar. Exista vre-un stimulent pentru cresterea parului? creme, medicamente?

Raspunsuri (3)

morwena

acum 15 ani

Consulta un medic endocrinolog. Probabil vor fi necesare niste analize, testari hormonale pentru a se stii sigur cauza.

Nickname002

acum 8 ani

Am 16 ani si ami creşte numai par în capul puli

mihai

acum 8 ani

:))))))))))