Liposuctie

Chirurgie estetica

Postata de livia_027 cu 8 ani in urma.

Imi puteti recomanda un medic la care sa merg pentru o liposuctie?Multumesc

Raspunsuri (5)

Daria.88

acum 8 ani

Buna Livia! In urma cu 5 luni am decurs la aceasta operatie la doamna doctor Daniela Taher si sunt foarte multumita.Nu au aparut complicatii nici in timpul si nici dupa operatie si dansa mi-a introdus un anestezic care nu numai ca mi-a eliminat durerea din timpul operatiei,dar si 10 12 ore dupa operatie.Am fost norocoasa ca am ajuns sa o cunosc pe dansa pentru ca imi doream de mult sa fac interventia asta si chiar ti-o recomand.Sanatate!

dorina15

acum 8 ani

Eu il recomand cu mare drag pe dr. Calin Dobos. Am facut o operatie de liposuctie la dumnealui si am ajuns sa am acum silueta pe care mi-am dorit-o. Domnul doctor a fost amabil cu mine si mi-a oferit toate informatiile de care am avut nevoie. Operatia a durat in jur de 1 ora si jumatate si am mai ramas internata timp de 2 zile, beneficiind de atentia domnului doctorului si a personalului. M-a durut zona abdomenului cateva zile, dar dupa o luna deja am putut sa imi reiau incet-incet si exercitiile de intretinere corporala, pentru a nu mai ajunge sa am probleme cu greutatea in viitor.

Denisa

acum 8 ani

Buna, eu ti-o recomand pe doamna doctor Silvia Stanculescu-Vasalos, la care am apelat pentru o liposuctie acum 8 luni. Poti merge la o consultatie la dansa pentru mai multe informatii, pretul si mai ales modul de recuperare dupa operatie depinde si de numarul de zone unde se intervine. La mine a decurs bine, ti-o recomand cu placere!

Ginaginuzza

acum 8 ani

Călin Dobos - un profesionist ce nu se compara cu alții . Este foarte priceput in Lipoaspiratie cu transfer de grasime. Nici un alt medic nu are priceperea si pregătirea lui la capitol Lipoaspiratie.
Cumnata mea sa operat la el acum 3 ani si a sculptaț-o intr-un fel de nici ea nu se aștepta la asa rezultate frumoase. Iar cel mai important la distanța de 3 ani Călin Dobos - un profesionist ce nu se compara cu alții . Este foarte priceput in Lipoaspiratie cu transfer de grasime. Nici un alt medic nu are priceperea si pregătirea lui.
Recomand pe doctor Calin Dobos

Ginaginuzza

acum 8 ani

Peste o șaptamana urmez si eu in sfârșit sa fac Lipoaspiratie cu transfer de grasime in cearcăne ,buze si fese.
Abia Astept sa-mi sculpteze silueta noua