Liposuctie

Chirurgie estetica

Postata de livia_027 cu 9 ani in urma.

Buna tuturor! Am o intrebare pentru cele care ati trecut printr-o liposuctie la dl dr Dobos. M-am hotarat sa fac o astfel de operatie fiindca am destula grasime acumulata in zona abdomenului. Am cateva intrebari: cum vi s-a parut ca lucreaza dl dr? ati avut dureri mari dupa operatii? Ati avut complicatii? Sau daca mai aveti alte detalii importante despre cum a fost experienta voastra, chiar vreau sa aflu mai multe detalii. Multumesc!

Raspunsuri (5)

irinaivan

acum 9 ani

Salut! Eu am facut operatie de liposuctie la dr Dobos acum o jumatate de an. Rezultatul imi place, arata asa cum imi imaginam, a durat ceva timp pana s-a dezumflat de tot, dar e bine acum. N-am avut dureri foarte mari, dar am luat si calmante, am purtat corestul 3 saptamani...dupa 3 zile puteam deja sa conduc, deci nu trebuie sa iti faci griji ca va trebui sa stai la pat. Dupa lipoaspiratie e indicat sa ai grija la ce mananci, ca se poate pune inapoi...

GinieAna

acum 9 ani

Buna, fetelor! Si eu ma gandesc sa-mi fac o liposuctie, dar imi este frica. Am vazut ca dr dobos este foarte apreciat si ca face operatii si vedetelor, dar vreau sa stiu daca rezultatul dureaza in timp sau e doar temporar...Eu in general incerc sa mananc sanatos, dar nu reusesc sa scap de grasimea de pe burta, cred ca sta acolo de prea mult timp. Recunosc ca nu-s tocmai o fire sportiva, influenteaza asta rezultatul in timp? Chiar sunt curioasa

Ana

acum 8 ani

Buna, fetelor. Mai e cineva pe aici care a mers la dl dr Calin Dobos pt liposuctie si poate sa imi dea mai multe detalii despre operatie si rezultate? Eu am incercat tot felul de diete care nu au dat niciun rezultat. Inca am destula grasime pe abdomen si ma gandesc foarte serios sa apelez la aceasta interventie...

Ginaginuta

acum 8 ani

Calin Dobos face niste lipoaspiratie cu rezultat imediat si de durata.
3ani in urma cumnata mea a facut Lipoaspiratie tot corpul cu transfer de grasime in fese si buze. Iar eu i-am fost aproape post operator. Doare primele 4zile , dar totul e ținut sub control de medicamentele necesare. Primele 2-3 zile curge din tine lichidul necesar (asa trebuie) se curată zona lucrata.
Astăzi la distanța de 3 ani cumnata-mea zice ca a meritat fiecare bănuț investit in aceasta operatie Si orce simptom de durere ce a avut. Zice ca a schimbat-o complet: pe dinafara dar si din interior. E mult mai sigura pe ea. Important ca rezultatele sunt stabile.
Oricum in urma cumnații mele S-au operat multe prietene de ale ei la doctor Calin Dobos. Au facut diferite operatii: de la lipo, țațe, nas... Una a facut si 3 operatii in una: Rinoplastie+silicoane+ lipoaspiratiepicioare. Toate au avut rezultate excelente si au ramas bucuroase pt ca l-au ales pe doctor
Călin Dobos.
Urmeaza sa ma operez si eu: fac Lipoaspiratie cu transfer de grasime in fese, cearcăne ,buze si pomeți.
Abia astept!!!!!
Călin Dobos este un foarte bun chirurg plastician. Am foarte mare încredere in el. Sincer doar in el mai am încredere!!!!
Deci recomand la toti cei care au nevoie de a corecta sau îmbunătăți corpul pe doctor Calin Dobos
Il găsiți si pe Facebook/CalinDobos

http://drdoboscalin.ro

Teodora70641

acum 5 ani

Buna fetelor!
Ma numesc Teodora Lungu, sunt programată pe data de 8 Ianuarie 2019 la dl doctor Călin Dobos pentru o lipoaspiratie la picioare. Sunt încântată să împărtășesc experiența mea cu voi pe canalul meu de youtubei, zilele acestea voi publica primul meu video cu etapa pregătitoare acestei intervenții. Va astept cu drag