lipom

Chirurgie estetica

Postata de do1 cu 12 ani in urma.

Cum se procedeaza pt. inlaturare unui lipom cu lichid de la incheietura unei maini ?

Raspunsuri (2)

Dr. Emil Otesteanu

acum 12 ani

O formatiune cu continut lichid ( cum spuneti pare sa fie un " chist ") iar cea cu continut grasos intra in categoria "lipom " Inlaturarea se face numai pe cale chirurgicala . Consultati-va cu medicul de familie ,apoi cu un chirurg. Sanatate

do1

acum 12 ani

Multumesc mult d-lui dr. Emil Otesteanu. Diadnosticul a fost confirmat si de un chirurg.Va doresc mult succes in activitatea profesionala si desigur multa sanatate !