lipom partea dreapta (ceafa)

Chirurgie estetica

Postata de cristina62590132 cu 16 ani in urma.

mama mea are un lipom in partea dreapta cap (ceafa) // intrebarea mea este daca este o operatie grea ,daca se poate anestezia local si daca necesita internare??? va multumesc

Raspunsuri (1)

Anca276

acum 16 ani

si eu ma confrunt cu aceasta problema,am un lipom.Mi s a spus ca nu e o operatie grea dar necesita internare.am fost sfatuita sa nu ma operez daca nu ma deranjeaza...