lipoabsortia

Chirurgie estetica

Postata de Roxana-Mihaela2 cu 14 ani in urma.

As dori sa stius i eu cat este costul unei interventii chirurgicale( Lipoabsortie) doar pentru o zona, zona abdominala.......va rog daca cineva ma poate ajuta cu un rasp.sanatate

Raspunsuri (2)

sonia123777

acum 14 ani

Cine stie ceva de preturi in domeniul chirurgiei estetice....poate ne dau si noua niste informatii

Adrienne

acum 14 ani

Cam de la 1500 de euro in sus, depinde de clinica, plus ca s-ar putea sa nu fie cuprinsa in cost anestezia generala.