Indreptarea nasului .

Chirurgie estetica

Postata de Deniii16 cu 10 ani in urma.

Buna ziua !
Am 15 ani si as vrea sa imi fac o operatie la nas [ deviatie de sept ] este adevarat ca aceasta operatie se poate face si la anii astia ? Astept un raspuns :D
Multumesc :)

Raspunsuri (2)

bebee

acum 10 ani

da operatia aceasta se poate face si la varsta ta... totul a pornit de la o lovitura puternica la nas sau asa ceva... iubitul mei s-a operat in luna februarie si acum se simte foarte bine

Deniii16

acum 10 ani

Si nu stii la durut cand i-au scos firele ? :(