Indepartarea parului in exces cu ajutorul laserului

Chirurgie estetica

Postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma.

sunt complexata de perciunule mele.cu un an in urma am inceput un tratament de epilare definitiva a perciunulor,timp de sapte luni a cate 7 sedinte fara nici un rezultat.doresc sa mentionez ca sunt foarte dezamagita de prestatia medicului din Cluj-Napoca.doresc un raspuns la problema mea,ce e de facut? multumesc.

Raspunsuri (5)

Iulian68

acum 15 ani

Am inteles ca este in Bucuresti o clinica unde se poate urma cu succes un tratament pentru depilare definitiva. Clinica se numeste Class Medi Spa iar adresa si numarul de telefon se gasesc pe pagina oficiala. Acolo o puteti gasi pe dna dr. Dana Harbuz (specialist in chirurgie estetica cred). Succes!

comentarii utilizatori

acum 15 ani

ami creste par pe barbie,lam smuls cu penseta,e o solutie de moment ,dar nu stiu din ce cauza ami creste .asi dori sa stiu epilarea cu laser e definitiva?dati garantie la lucrare?si cat ar costa?multumesc si astept un raspuns .poate ma puteti ajuta .

comentarii utilizatori

acum 15 ani

am par pe fata si il iau cu ceara,cum as putea sa scap de el in totalitate?credeti ca cu epilarea definitiva as putea?astept raspuns

comentarii utilizatori

acum 15 ani

am o problema care ma omora,credeti,ma,sunt logodita,locuiesc cu iubitul,si mie rusine de el,ptr k am PAR PE SANI,VA ROG DATI,MI UN SFAT CE SA FAC,NUMAI POT STA ASA.multumesc anticipat

comentarii utilizatori

acum 15 ani

am o problema care nu este delok plakuta imi creste mustati;le scot cu pinteta dar totusi creste,cum as putea sa skap de ele ceva naturalist daca se poate!va rog ajutatima