implant mamar

Chirurgie estetica

Postata de alexandraaxy cu 11 ani in urma.

Ceau!
Cine ma poate ajuta sa gasesc un medic bun in arad...vreau sa-mi fac implant mamar si nu stiu la cine sa apelez....
care e cel mai bun sau ma rog cei mai buni medici din arad?

Raspunsuri (2)

mdianaaa

acum 11 ani

Buna! Eu m-am operat la nasuc. Sfatul meu este sa alegi cu atentie medicul pentru ca este foarte important. Rezultatul interventiei depinde si de tine in parte, dar mai ales de calitatea medicului care face operatia. In Arad nu stiu, dar daca vrei o recomandare, eu am fost la doamna doctor Adina Alberts si sunt foarte multumita, iar doamna doctor a fost o draguta! Se adauga pretul drumului pana in Bucuresti, e adevarat, dar pentru unele lucruri merita sa mai cheltuiesti putin... Poti suna la clinica sau intreba pe forumul clinicii http://bit.ly/W7tlHC si sigur raspunde si iti da sfaturi, informatii...

crystynuta

acum 10 ani

Buna eu mam operat in 2007 in arad ,nu imi aduc aminte cum il chema dar stiu ca are cabinetul langa teatru pe strada din dreapat si pe partea stanga e 2-3 usa e intr-o curte e foarte bun nu am avut probleme cu sani nici o data til recomand e foarte bun