Excizie alunite

Chirurgie estetica

Postata de alexdeea cu 9 ani in urma.

Buna seara.Am o alunita pe fata,un nev cred fix in mijlocul fruntii, cam de 2-3 mm.Imi doresc sa-l/ o scot,arata inestetic si as dori sa stiu cam cat ar costa.Multumesc.

Raspunsuri (1)

Cami

acum 8 ani

Buna, eu am avut o alunita in varful barbiei si arata foarte inestetic. Am fost la dr. Calin Dobos pentru a-mi extirpa alunita cu pricina. Am fost supusa unor investigatii medicale apoi a urmat operatia de extirpare. Nu a fost dureros, si nici nu a costat mult, putin peste 50 de euro. Iti recomand cu mare drag.