Deviatie de sept

Chirurgie estetica

Postata de Luciii33 cu 8 ani in urma.

Buna ziua! As vrea si eu sa stiu daca fac operatia de deviatie de sept mi se v-a imbunatatii aspectul nasului.

Raspunsuri (2)

mirela1234

acum 8 ani

Buna, Luciii33! Da, clar ti se imbunatateste si aspectul nasului. Eu m-am operat la domnul ***. Sincer, la mine asa a fost (chestia e ca la mine era o problema chiar grava). Cred ca ai putea, totusi, sa intri pe site-ul dumnealui sa il intrebi personal. Este super de treaba si poate iti raspunde. Sigur iti da un raspuns mult mai ok decat mine. :)

MembruMobileApp1485417760

acum 7 ani

Buna, imi poti da te rog cateva detalii despre spital, doctor, complexitate si desfasurare procedura precum si pret?

Merci
Bogdan