Cost operatie doctor Silviu Albu

Chirurgie estetica

Postata de Calistrat Hogas cu 8 ani in urma.

Buna ! Sunt programat perioada urmatoare la domnul doctor Silviu Albu , la Spitalul CF Cluj Napoca pentru o operatie de deviatie de sept. Nu am apucat sa discut,nici nu cred ca era cazul,problema renumeratiei financiare. Aud ca fiind spital de stat,ar fi gratis. Ok,dar nu poti merge sa te operezi cu mana goala. M-ar interesa daca ma puteti ajuta cu o sugestie,cei care i-ati calcat pragul spitalului,cu ce tarif opereaza si cum se proceaza. Se da si la anestezist. Cum ? E bine stiut faptul ca unii medici sunt mai scrupulosi cand vine vorba de "bacsisul" respectiv. Daca mi-ati raspunde in timp util,v-as fi recunoscator. Va multumesc,sanatate !

Raspunsuri (3)

Dan

acum un an

Din cauza dvs se propaga si se mentine vestita spaga sau atentie .

AntiProstie

acum un an

Nu te duci cu mana goala inteligentule. Pentru cass platesti lunar 10% din salariul tau brut. Calculeaza acum cati ani de munca ai si fa o suma.

Andreea

acum o luna

Toata procedura de internare/operatie la Spitalul CFR a fost fara costuri personale fiind decontat de Casa de Asigurari de Sanatate. Asadar, daca aveti card de sanatate puteti merge cu trimitere de la medic si nu sunt alte costuri. Personalul este foarte profesionist!