COMPLEX VECHI

Chirurgie estetica

Postata de kitty72 cu 14 ani in urma.

multiple cicatrici postacneice din urma cu aproximativ 10 ani in zona obrajilor,se pot rezolva definitiv printr-o anumita metoda?va rog detalii...

Raspunsuri (3)

MARIANA

acum 14 ani

AMI DORESC DE FOARTE MULT TIMP SA AMI MARESC SANII DAR AMI ESTE FRICA

roxana

acum 14 ani

...incearca cu laser fractional CO2..mai multe sedinte vor fi necesare...insa e singura metoda cu adevarat miraculoasa.succes!

neli

acum 13 ani

incearca cu crema de fata Glycon. intra pe www.glycon.ro- gasesti acolo descrierea detailata a produsului. .cucces!