ciky

Chirurgie estetica

Postata de ciky cu 13 ani in urma.

daca in urma unei operatii de marire a sanilor,apare efectul acesta de double-bubble si este nevoie de o noua interventie,cine suporta costurile?

Raspunsuri (2)

Iuli

acum 13 ani

Dumneavoastra sau, daca va castigati acest drept in justitie in urma unui proces, medicul responsabil.

Marina

acum 13 ani

Buna Criss, Si eu cred ca am aceiasi problema ca si tine, daca citesti acest mesaj te rog sa ma contactezi. id-ul meu este: marianagogu