Cicatrice

Chirurgie estetica

Postata de Iuliana.a cu 11 ani in urma.

Buna seara! Am doua cicatrici pe piciorul stang facute in urma unor furunculi cu aproxomativ 3 ani in urma. Ce creme imi recomandati? Sau alte metode prin care pot scapa de ele, eventual unde ma pot adresa.

Raspunsuri (2)

Dr. Marius Popescu

acum 11 ani

Dupa 3 ani cremele nu prea mai functioneaza !
Alte metode necesita consultatie la dermatologie sau chirurgie plastica.

cristina

acum 8 ani

Am avut o cicatrice foarte urata si mare in urma unei arsuri cu apa fiarta si dupa multe produse si doctori am gasit un gel tratament natural pentru cicatrici de la Derma E care si-a facut treaba asa cum speram, mi-a vindecat total locul cu cicatricea. La mine a functionat tare bine si il recomand.