Cicatrice in urma operatiei

Chirurgie estetica

Postata de L.M cu 14 ani in urma.

In urma operatiei pentru scoaterea unei alunite de pe gamba piciorului drept,din luna august,am ramas cu o cicatrice vanata, foarte inestetica. As vrea sa stiu ce pot face pentru a ameliora aspectul acestei cicatrice.

Raspunsuri (2)

nico

acum 14 ani

incearca unguent de catina, e foarte bun.tratamentul e de durata.

raluca

acum 8 ani

Din experienta mea cu cicatricile, am incercat multe produse si remedii, iar cel mai eficient produs care m-a ajutat enorm de mult a fost un gel tratament natural pentru cicatrici de la Derma E.
Iti recomand cu incredere produsul. Numai bine