Chirurgia reconstructiva

Chirurgie estetica

Postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma.

Buna,
As vrea sa stiu unde as putea sa aflu despre o clinica ,pt a lua relatii despre operatii de reconstructie,eu suferind un accident ,arsura la o varsta mica,si dupa mai multe interventii,as vrea sa vad,daca se mai poate reface ceva,dupa cat a evaluat medicina.MULTUMESC!

Raspunsuri (7)

nicoleta5699674

acum 15 ani

Stiam ca exista un colectiv de medici f buni pentru chirurgie plastica si reparatorie si pt arsi..a fost pe 1 Mai iar acum am auzit ca s au mutat in spitalul "23 august"...inceaRCA SI VEZI CE AFLI!
SANATATE

comentarii utilizatori

acum 15 ani

buna ziua. as vrea sa fac o operatie de arsura la nivelul fetei si nu stiu cui sa ma adresez.va multumesc

ramona ioana1

acum 15 ani

http://munposan.ro/
stiu ca aici se face chirurgie plastica. Au un medic foarte bun Ioana Apostolescu se numeste. ia legatura cu ei.

victor59104988

acum 15 ani

Cand este vorba despre arsuri va sfatuiesc sa consultati medicii de la Spitalul de Chirurgie Plastica si Arsuri Bucuresti. Poate ca arata rau spitalul dar unii medici (Sorin Parasca, Cristina Huian, Catalin Stangu, Sorin Nae,)chiar stiu despre ce e vorba!

comentarii utilizatori

acum 15 ani

buna sunt lucia si as vrea sa ma informati la ce pvret se ridica o operatie de reconstructie nazala.va multumesc

comentarii utilizatori

acum 15 ani

buna ma numesc luci si as vrea sa va rog sa imi spuneti la ce pret se poate ridica o operatie de reconstructie nazala.va multumesc ptr amabilitate

comentarii utilizatori

acum 15 ani

buna seara!!!imi puteti zice care ete cea mai buna clinica sau spital de chirurgie plastica i daca este adevarat ca in urma unei operatii estetic cicatricea nu tot se va mai vedea..pt ca m-am programat sa ma operez saptamana viitoare si domnul doctor mi-a zis ca sansele sunt de 70% ca o cicatrice sa arate bn.nu se va ascunde definitiv..va rog sa imi ras si mie la intrebari...va multumesc