Chirurgia abdomenului cu pliuri (abdominoplastia)

Chirurgie estetica

Postata de comentarii utilizatori cu 16 ani in urma.

Citesc cu mult interes articolele dumneavoastra.Eu am facut histerectomie in urma cu un an si jumatate si mi-a ramas un pliu destul de gros,care efectiv atarna sub abdomen.Singurul remediu ar fi operatia?

Raspunsuri (3)

comentarii utilizatori

acum 16 ani

unde se face o operatie de abdominoplastie si c-am cat costa o asemenea operatie.eu am 1,70m inaltime si 58 kg dar dupa nastere abdomenul meu nu mai este cum era

comentarii utilizatori

acum 16 ani

C???t ar costa asa ceva si in ce oras se fac astfel de interventii ,la ce spital (de ex Bucuresti)

comentarii utilizatori

acum 16 ani

cat ar costa asa ceva si in ce oras se fac astfel de interventi ,la ce spitat din orasul respectiv.