cheloih

Chirurgie estetica

Postata de Rnicoleta79 cu 12 ani in urma.

buna ma numesc Ramona si in urma cu 12 ani am fost operata de cheloid la ambele urechi si la piept,la urechi am facut la Cluj si la piept la Sighet,operatia la urechi mia reusit dar la piept am ramas cu o cicatrice foarte urata ca eu nu mai pot sa port decolteu,mar interesa daca s-ar putea face operatie estetica,si la urechi daca mai pot sa-mi fac gauri sa port si eu cercei,dar ma tot gandesc ca ar putea fi riscul de ami aparea din nou cheloidul la urechi daca imi fac gauri,astept un raspuns daca se poate va multumesc,o seara placuta sa aveti.

Raspunsuri (1)

Iuli

acum 12 ani

Mergeti la un consult la un chirurg de chirurgie plastica si veti afla raspunsurile la intrebarile dvs.