Ceva care creste din vagin?

Chirurgie estetica Ginecologie Hemoroizi Infectie vaginala Negi
+2
Vezi toate grupurile

Postata de Utilizator11565194462 cu 4 ani in urma.

Hello!acum ceva timp am descoperit ca am o bucata de carne care iese din gaura vaginului. Nu m-am panicat, dar între timp, am realizat ca a crescut. Ce părere aveți? Menționez ca am 25 de ani și știu cum arată un vagin 😂, iar carnea aia nu o aveam.

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic.