Buna, s-a mai operat cineva la Dr. Lucian Fodor ?

Chirurgie estetica

Postata de Alecsandra.s cu 7 ani in urma.

Oscilam intre el si Dr Porumb, dar am ramas la el. Sper ca am luat decizia buna. As dori sa-mi spuneti mai multe detalii, gen pret (am vazut ca variaza, iar receptionista nu mi-a spus un pret exact la telefon). De asemenea v-ati dus cu poze? Ati cerut o simulare pe calculator? Am vazut multe nasuri carne la dumnealui pe site. Sper ca n-o fi asta amprenta lui, ca nu stiu daca mi s-ar potrivi un nas carn. De asemenea am mai citit pe forumuri ca are si 4 rinoplastii intr-o zi, iar la dumnealui pe site scrie ca o interventie dureaza maxim o ora. Nu stiu exact care ar fi durata medie a unei rinoplastii, dar pe multe site-uri am vazut ca dureaza intre o ora si 3 ore. As vrea sa stiu daca vi s-a parut dedicat sau vrea doar sa faca cat mai multi bani. Pentru mine a fost o decizie foarte grea si as vrea sa fie singura interventie.

Raspunsuri (1)

Raspuns marcat ca abuz
Vezi raspunsul
Utilizator2

acum 3 ani

din pacate pentru paciente face 5 operatii in privat daca are clienti primeaza cantitatea nu neglija ca opereaza dupa orele la stat...... e o personalitate complexa...nici dracu'' nu il mai satura efectiv nu are timp sa pregateasca operatiile de aceeas nasurile sunt identice si greselile pe care le face tot asa... e un malpraxis pe banda rulanta...sa vedem cat mai tine