Botoxul

Chirurgie estetica

Postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma.

Am inteles ca Botoina e o crema anti age...care te poate trata contra ridurilor de expresie.Ce parere aveti?

Raspunsuri (3)

IULIANA-ANA

acum 15 ani

Intradevar Botoina este o crema care ajuta la stoparea ridurile usoare, a inteles ca tratamentul trebuie urmat cateva luni

victor59104988

acum 15 ani

Botoina nu are nicio legatura cu Botox. Similitudinea denumirii este doar un ,,truc,, comercial.

comentarii utilizatori

acum 15 ani

In ce boli este contraindicat tratamentul facial cu botox?