Blefaroplastie

Chirurgie estetica

Postata de livia_027 cu 9 ani in urma.

Buna ziua! Mama mea vrea sa isi faca o operatie de blefaroplastie, are pleoapele superioare foarte cazute. Vreau sa stiu daca are cineva aceasta experienta la dr Dobos, din ce am aflat eu pana acum lucreaza foarte bine. Si as mai vrea sa stiu daca doare si cat dureaza recuperarea, in cat timp se poate intoarce la munca? Multumesc!

Raspunsuri (1)

GinieAna

acum 9 ani

Buna! Eu mi-am facut la dr de care spui tu si sunt foarte multumita, chiar lucreaza impecabil. De durut nu m-a durut tare, asta cred ca si datorita dr. Eu m-am intors la munca dupa o saptamana, am vrut sa las timp sa se relaxeze si ochii mei, mai ales ca lucrez in fata calculatorului. Ce pot sa-ti mai spun este ca intr-adevar dr dobos e foarte atent si stie sa iti raspunda la orice intrebare.