arsuri

Chirurgie estetica

Postata de marcemary cu 12 ani in urma.

BUNA! I-MI PUTETI SPUNE DACA SUNT SPITALE DE ARSI IN ARAD,TIMISOARA ,CLUJ SI VA ROG DACA SE POATE SA-MI DATI SI ADRESA SAU NR.DE TELEFON .VA MULTUMESC DIN SUFLET PENTRU TOT!

Raspunsuri (3)

Dr. Emil Otesteanu

acum 12 ani

La Timisoara, Clinica de chirurgie repatatorie si arsi din cadrul Spitalului Clinic judetean de Urgenta ,telefon centrala :o256.463.oo1 Sef de clinica Prof.Dr. Bratu .

Iuli

acum 12 ani

Chiar asa mura-n gura? E greu sa cautati pe iNternet sau sa sunati la informatii? Carte de telefon nu aveti? Inteleg sa ceara cineva ajutor cand nu stie ce sa faca dar totusi...

Kinetoterapiebv

acum 12 ani

La Timisoara cea mai buna este Clinica Austria,situata langa Spitalul Judetean,cautati pe internet adresa si nr de telefon.Este specializata in asa ceva.