am nevoie de un sfat!

Chirurgie estetica

Postata de ela47 cu 12 ani in urma.

Acum 3 zile am alunecat pe gresie si m-am ales cu o rana la barba.Am fost cusuta deoarece rana a fost destul de adanca.Intrebarea mea este cand ar trebui sa folosesc creme speciale pentru a nu ramane cu cicatrice?Am intrebat pana acum 2 medici si sfaturile lor au fost contradictorii.Va rog mult sa ma ajutati cu un sfat!Multumesc!

Raspunsuri (1)

Dr. Cristian Irina

acum 12 ani

pentru o cicatrizare rapida, in chirugia plastica se utilizeaza preparate efervescente pe baza de vitamina C.