alunita

Chirurgie estetica

Postata de popa40118952 cu 11 ani in urma.

am o alunita care a crescut ,acum citeva luni a aparut si era cit un punct acum are 3mm,creste incet si e tare.imi poate recomanda cineva o alifie ?

Raspunsuri (3)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Ar fi bine sa consultati un medic dermatolog.

dini157

acum 11 ani

nu mai amanati consultul; si eu am avut o alunita pe decolteu care se pare ca de la soare in exces s-a malignizat ;am scos-o cu zona de siguranta ,am o cicatrice urata ,dureroasa si biopsia a indicat melanom malign;stau cu frica sa nu fi trecut in corp....

popa40118952

acum 11 ani

multumesc .