ajutor

Chirurgie estetica

Postata de n.carmen.florentina cu 10 ani in urma.

buna ziua. de 2 luni si 3 saptamnai din cauza unot erori medicale am suferit arsuri de gradul 3 pe corp (2 la numar pe partea dreapta laterl de dimensiune 5 si 7 cm) am fost si am facut bioptron pentru ca erau foarte adanci si acum la una din arsuri se umflat ca dimensiune dar nu foarte mult si este de culoare rosie ce as putea sa fac un tratament pentru a diminua volumul ei si vindecarea.multumesc am nevoie de un raspuns urgent

Raspunsuri (1)

seminte de in

acum 10 ani

Cumpara seminte de in, fierbele in apa pana iese un fel de gel din ele.
Gelul asta il pui pe locul ars si deasupra un pasament. Schimbi din cand in cand si pui gel nou.
Este un remediu efficient la arsuri si te va ajuta mult
In plus cumpara remediul Calendula CH7 de la o farmacie homeopata si p***ade 2-3 ori pe zi cate o SINGURA granula. Acest remediu ajuta la refacerea pielii.