ajutor

Chirurgie estetica

Postata de anaoana cu 13 ani in urma.

buna am si eu o intrebare akum 2 luni m-am operat de flegmon drept am facut de la o injectie si mai am dureri si akuma ce treb sa fak?multumesc

Raspunsuri (2)

Dr. Corneliu DOBRE

acum 13 ani

Adreseaza-te medicului care a tratat (drenat) flegmonul. Doar el poate decide conduita cea mai buna.
075dermato

--
Suferinta tratata de catre un medic competent costa cel mai putin.

anaoana

acum 13 ani

ms frumos