abdominoplastie

Chirurgie estetica

Postata de MembruMobileApp1499523356 cu 6 ani in urma.

buna....vreau sa fac o abdominoplastie cu o remodelare corporala si nu stiu la cine sa ma operez....ce imi recomndati???va rog mult niste raspunsuri de la persoanele care au trecut prin asta.va multumesc

Raspunsuri (1)

Oana2390

acum 6 ani

Buna!
Dr. Gabriel Mazilu (Arcadia, Iasi) are referinte foarte bune si cazuri cu rezultate foarte frumoase (intra te rog pe Instagram sau pe Facebook sa ii vezi cazurile).