Cum scap de cicatricea unui ulcior ?

Cheloide

Postata de Utilizator11567436702 cu 4 ani in urma.

Am avut un ulcior acum mult timp (6-7 ani) si m am tratat însă mi a rămas o cicatrice . De atunci tot caut remedii sa scap de cicatrice si nu gasesc . Credeti ca o crema cu silicon pt cicatrici ar ajuta ?

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Procedee-dermatocosmetice/cicatricile_1400