Bună dimineața! Am fractura la metatarsian3?

Cheagde sange

Postata de Sofia cu 2 ani in urma.

Am piciorul în ghips de pe data de 22 februarie. Trebuie sa stau 3 săptămâni. De pe data de 05.martie îmi amorțește piciorul. Recunosc ca am făcut ceva treabă prin casă, iar de atunci nu mai scap de amorțeală!

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Educatie-pentru-sanatate/furnicaturile-la-maini-si-picioare-pot-semnala-diferite-boli_16190